TC Dvůr Králové n. L. Logo tenisového klubu

Aktuality - stránka 62

Meziokresní přebory královehradeckého kraje mladších žákyň

31. 01. 2017

O víkendu 3.12.- 4.12.2016 se v prostorách TCDK konal přebor královehradeckého kraje ml. žákyň, kterého se zúčastnilo bohužel jen 11 děvčat. Jsme rádi, že z 11 bylo 7 z našeho klubu a je v tom případě samozřejmé, že se naše holčičky musely vybouchat mezi sebou. Poklidný turnaj v přátelské atmosféře se sehrál během víkendu, a všichni si tak mohli stihnout i své vlastní aktivity a hala se mohla ještě využít pro jiné tenisové nadšence.

1.místo Jansová Eliška TCDK

2.místo Růtová Dominika TCDK

3.místo Brožová Natálie

3.místo Martincová Aneta

Do čtyřher se přihlásily 4 dvojice a tak to bylo sehrané šup dup.

1.místo Brožová- Martincová

2.místo Jansová-Růtová

 

Děkujeme všem zúčastněným za krásné tenisové zážitky.

Skupina Sport

Vágnerová
Velký úspěch našich mladých tenistů na Východočeských přeborech

20. 01. 2017

Ve dnech 7.1.-9.1.2017 se konaly přebory Východočeského kraje mladšího žactva v tenise, ve kterých se hraje o postup na halové mistrovství ČR. Náš klub hostil dívky a chlapci hráli v Pardubicích.

Tato akce byla pro náš klub velmi prestižní. Po celé dva dny se bylo na co dívat. Děvčata bojovala, ale nejvíce se dařilo Magdaléně Smejkalové z Hlinska, která zvítězila ve dvouhře i ve čtyřhře společně s Klárou Svobodovou z Pardubic.

Dařilo se však i domácím hráčkám z TC Dvůr Králové. Tereza Hřebačková společně s Eliškou Jansovou získaly druhé místo ve čtyřhře, když po velkém boji podlehly vítězkám ve velmi těsném supertiebreaku. Tereza Hřebačková vybojovala třetí místo ve dvouhře a o jedno místo jí unikl postup na halové mistrovství ČR.

V Pardubicích se přeborů zúčastnil z našeho klubu pouze Jakub Filip. Ten potvrdil svoji pozici prvního nasazeného a ve finále přehrál Petra Matějíčka, stal se přeborníkem Východočeského kraje a získal přímý postup na halové mistrovství České republiky, které se bude konat 4.2. v Jablonci. Po svém vítězství ve dvouhře dokázal Kuba vybojovat se svým finálovým soupeřem vítězství ve čtyřhře.

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu a Kubovi přejeme, aby se mu dařilo i na MČR.

Fotografie Jakuba Filipa
Fotografie Magdalény Smejkalové a Kláry Svobodové
Turnaj čtyřher (klubový večer)

10. 01. 2017

Turnaj čtyřher (Klubový večer)
TERMÍN: SOBOTA 28. 1.2017 OD 16:45 HODIN
PROGRAM:

17:00 - 20:30 Tenisové čtyřhry
20:45 Společná večeře, vyhodnocení
SYSTÉM: Každé kolo jiný spoluhráč a soupeř
ÚČAST: Rekreační hráči od 18 let, max 16 hráčů
PŘIHLÁŠKY:   

Do středy 25. 1. na formuláři
v klubovně nebo mailem na vybor@tcdvurkralove.cz
VKLAD: 170,- Kč (v ceně večeře, míče, kurty)
Tenisové výsledky

10. 01. 2017

Tenisové výsledky za měsíc listopad a prosinec 2016 jsou k nahlédnutí po kliknutí na následující odkaz ZDE.
PF 2017

31. 12. 2016

PF 2017
Vyhodnocení sezony 2016

13. 12. 2016

V pátek 25.11.2016 proběhlo v klubovně vyhodnocení sezony 2015/16 závodního hraní v našem oddílu dle pyramidy podpory TCDK a byli vyhlášeni a odměněni nejlepší hráči jednotlivých věkových kategorií.

Za nečekaně početné účasti členů našeho oddílu byla skupinou Sport nejdříve shrnuta sezona družstev a připomenuty jednotlivé výsledky ve všech soutěžích.

Sezona 2016 nebyla pro náš klub z pohledu družstev příliš vydařená a tak pevně věříme, že se příští sezona 2017 povede více. Všem byl představen záměr o počtu přihlášených družstev v sezoně 2017 bez sdělení předběžně vytvořených soupisek. 

Poté bylo přistoupeno k připomenutí podmínek, které pro závodní hráče vytvořilo v minulé sezoně vedení oddílu a byly zmíněny všechny výhody pro hráče dle pyramidy závodního hrání i ostatní novinky v našem klubu.

V závěrečné části byli vyhodnoceni nejlepší hráči jednotlivých věkových kategorií včetně hráčů, kteří v minulé sezóně za nás hostovali. Dalších bonusů se dostalo pouze nejúspěšnějším domácím hráčům.

U všech vyhodnocených hráčů byly připomenuty jejich 3 nejlepší individuální výsledky na turnajích jednotlivců.

 

Skupina Sport
Výsledky adventního turnaje

01. 12. 2016

Výsledky z adventního vánočního turnaje jsou k dispozici na následujícím odkaze ZDE.