TC Dvůr Králové n. L. Logo tenisového klubu

Aktuality - stránka 72

Minitenisový turnaj o Pohár města Dvora Králové

06. 09. 2016

V neděli 21. srpna 2016 se v prostorách TC Dvůr Králové konal turnaj v minitenisu. Zúčastnilo se celkem 17 dětí, z toho 9 bylo dvorských.

Pro velkou nepřízeň počasí se celý turnaj odehrál na čtyřech minitenisových kurtech v našich halách.

Děti se nalosovaly do čtyř skupin, tři po čtyřech a jedna po pěti. Z každé skupiny první dva postupovali do hlavního pavouka. O umístění se hrálo až do 6.místa, kde každý dostal pěkný pohár. Sehrála se i útěcha a vítěz byl také oceněn pohárem.

Všechny děti odehrály min. 5 zápasů i více a musím konstatovat, že zápasy byly napínavé, vyrovnané, plné bojovnosti a emocí až do konce. Úroveň všech zápasů byla velmi kvalitní.

Nejmladší účastnicí byla naše pětiletá Kačenka Krejčová, která sice vše prohrála, ale pro nás bylo vítězstvím dát “ podáníčko“ a možná i  nějakou tu výměnu.

3.místo útěcha  - Martinec Tomáš

Všem dětem za krásné výkony moc děkujeme a gratulujeme. Děkujeme rodičům za pomoc při turnaji, městu Dvůr Králové a Královéhradeckému kraji, kteří dlouhodobě podporují sport v našem klubu a také sponzorům za krásné ceny. Jmenovitě firmám Staré Hrady, TONGO, Šťastná země, DUBEA a WIKY.

Veškerá fotodokumentace je umistena na petratenis.rajce.net.

Přihlašovací jmeno: baumova@skop-dk.cz

Heslo: tenistenis

Skupina Sport - Vágnerová Veronika

Turnaj Babytenisu o Pohár města Dvora Králové

Na tenisových dvorcích TC Dvůr Králové se v sobotu 20. srpna 2016 uskutečnil turnaj v Baby tenisu, kterého se zúčastnilo 13 hráčů.

Hrálo se na čtyři skupiny, a z každé postupovali dva hráči do hlavního pavouka.

Z našich dvorských dětí postoupily - Sára Divilová, Bára Bartošová a Floortje Chrisstoffels.

Bohužel Bára vypadla s Celbou Tomem, který skončil na 3. místě. Sára vyhrála po velmi vyrovnaném souboji s Floortje a tak jsme měli dvorskou finalistku. Finále bylo strhující, ale Sára bohužel prohrála s Ducháčem Adamem. Sára předvedla velmi pěknou hru, ale klučičímu zápalu boje o vítězství nestačila.

Všechny děti hrály s velikou chutí a bojovností, i když se na některých hráčích projevila únava z letního tenisového tábora.

Děkujeme dětem a rodičům za pomoc při organizaci turnaje, městu Dvůr Králové a Královéhradeckému kraji, kteří dlouhodobě podporují sport v našem klubu a sponzorům, kteří věnovali krásné ceny: Jmenovitě to jsou Staré Hrady, Dubea, TONGO a Šťastná země.

Skupina Sport

Vágnerová

Pravidla pro obsazování tenisové haly 2016/2017

04. 09. 2016

PERMANENTKY

• žádosti o permanentky na celou halovou sezonu včetně požadavků/přání na termín a typ haly pevná /nafukovací posílejte do 18.9.2015 na adresu vybor@tcdvurkralove.cz
  • nově jsou nabízeny 2 typy permanentek – týdenní a 14-týdenní
  • permanentky jsou platné na 26 týdnů (od 8.října 2016 – 16.4.2017)

V KLUBOVNĚ NEBO E-MAILEM NA vybor@tcdvurkralove.cz
VKLAD: 100,- KČ (v ceně občerstvení, míče, kurty, ceny)

Zpravodaj za měsíc červenec 2016

01. 09. 2016

Zpravodaj z měsíce července je k dispozici ZDE.

Turnaj dorostenců ve Dvoře Králové nad Labem

24. 08. 2016

Velmi slušnou účast 27 hráčů (z toho 12 dvorských) jsme měli na turnaji dorostu, který se konal první srpnový víkend.

Z původně 13-ti přihlášených se nám turnaj rozrostl a dokonce první nasazený hráč – Matyáš Černý přijel z České Lípy a druhý nasazený hráč – Filip Navrátil z Brna. Na to , že se jednalo o turnaj kategorie „C“ bylo již od prvních kol k vidění mnoho hezkých zápasů i ve vzájemných utkáních mezi chlapci našeho oddílu.

Do semifinále dvouhry se probojovali dva dvorští hráči . Ve vzájemném zápase zvítězil Štěpán Jansa, který porazil Štěpána Bauma a v pondělním finále již nestačil na prvního nasazeného hráče turnaje – Matyáše Černého, který celý turnaj s přehledem vyhrál.

Soutěž čtyřhry ovládli zcela naši hráči. V semifinále jsme měli zastoupeny všechny čtyři páry. Do finále turnaje postoupil jednoznačně ,první nasazený pár – bratři Pátí a překvapení turnaje, nejmladší a zároveň „nejmenší „ hráči v soutěži – Štěpán Baum a Adam Nápravník.

Věříme, že se nám pro početně silně zastoupenou skupinu chlapců této věkové kategorie podaří uspořádat podobný turnaj (e) i v nadcházející zimní halové sezóně 2016/2017.