TC Dvůr Králové n. L. Logo tenisového klubu

Aktuality - stránka 20

Kondiční soustředění závodních hráčů

08. 03. 2016

Pozvánka na kondiční cvičení
Zimní turnaj v babytenisu

10. 02. 2016

V sobotu 6.února 2016 se v našem klubu  TCDK konal turnaj v babytenisu, kterého ze zúčastnilo 17  malých hráčů z toho 8 dvorských. Děti byly rozděleny do čtyř základních skupin, ze kterých vždy postupovaly dva hráči  s nejlepšími výsledky do finálového pavouka.

Ze skupiny

  • A postoupili -  1.Holub Martin, 2. Vojtíšek Daneček
  • B postoupili -  1.Divilová Sára, 2. Ducháč
  • C postoupili -  1.Chrisstoffels Floorje, 2. Bartošová Bára
  • D postoupili -  1.Celba, 2. Jandík

 

Po dechberoucích zápasech se na 3.místě  umístily děvčata z našeho klubu - Chrisstoffels Floorje a Bartošová Barunka. Zlato vyhrála Divilová Sára opět z našeho klubu.

Děvčatům moc gratulujeme.

Celý den probíhal v naprosté pohodě, všechny děti, které se zúčastnily, byly disciplinované a odhodlané bojovat až do posledního míčku. Dětem pomáhali s počítáním trošičku rodiče, za což jim děkujeme, protože pro spoustu dětí to byl úplně první zápas na velké hřiště v životě. Ale byly skvělé a zavládly to na jedničku!!!!

Umístěné děti byly obdarovány poháry, diplomy a  krásnými cenami od sponzorských firem Prince, CARLA, Staré Hrady a WIKY a za podpory města Dvůr Králové.

 

Fotografie z dané akce si můžete prohlédnout v naší galerii ZDE

 

Skupina SPORT – Veronika Vágnerová, Petra Baumová
Pozvánka na členskou schůzi

10. 02. 2016

Pozvánka na členskou schůzi 3.3 2016 od 17:30 hod.
Klubový zpravodaj únor 2016

10. 02. 2016

Vážení členové, přinášíme Vám nový klubový zpravodaj. Ke stažení je dostupný z následujícího odkazu ZDE.
Oblastní přebory

04. 02. 2016

Fotografie z oblastního přeboru

Na konci měsíce ledna se v tenisových halách po celé republice konaly zimní oblastní přebory staršího žactva. Největšího úspěchu z dvorských hráčů dosáhli Štěpán Baum a Břetislav Lukáš. Štěpán se stal vítězem pražského přeboru ve čtyřhře společně se svým sparťanským spoluhráčem Danielem Siniakovem. Břetislav Lukáš zaznamenal vynikající úspěch ve dvouhře ,kdy se probojoval do finále východočeského přeboru a tím si zajistil přímý postup na MČR, které se bude konat koncem února  v Prostějově .

Společně se svým deblovým partnerem Tomášem Křepinským (Lokomotiva Trutnov) došli také do finále čtyřhry. Tomáš od jara posílí náš oddíl v soutěži družstev v kategorii staršího žactva.

Do semifinále krajských přeborů mladších žákyň se probojovala Emma Roháčová, ve čtyřhře se stejné umístění podařilo zopakovat dvojici – Eliška Jansová, Tereza Hřebačková.

Krásné třetí místo na východočeských přeborech mladších žáků patří Kubovi Filipovi ve čtyřhře.

Všem našim hráčům a hráčkám děkujeme za reprezentaci našeho klubu a přejeme jim mnoho dalších úspěchů ve zbytku zimní halové sezóny.

 

Skupina SPORT
Turnaj mladších žákyň kategorie C

04. 02. 2016

Fotografie vítězek turnaje

V sobotu 30. ledna se v našem klubu uskutečnil turnaj mladších žákyň. Celkem se přihlásilo 12 hráček, z toho 7 bylo dvorských.

Turnaj probíhal v klidu a všechna děvčata se snažila. O vítězství celého turnaje bojovala Terezka Hřebačková, která však ve finále podlehla Kateřině Beranové z Chrudimi. Výsledek utkání byl 6/7 2/6. Zajímavostí je, že maminka Kateřiny je Terezie Dobrovolná, která byla v roce 1997 Miss ČR. Na krásném třetím místě skončily naše dvě dvorské hráčky Natálka Lubinová a Eliška Jansová.

Do čtyřhry se přihlásilo 5 dvojic. Nejlepší dvojicí byla Terezka Hřebačková s Eliškou Jansovou, které celý turnaj vyhrály. Ve finále se porazily dvojici Natálka Lubinová a Kateřina Beranová.

Do turnaje náš klub připravil krásné poháry, diplomy a věcné ceny. Děvčatům při přebírání těchto cen svítila očička.

Všem zúčastněným hráčkám děkujeme za skvělé herní výkony a těšíme se na dalším turnaji.

  

Skupina SPORT  –  Veronika Vágnerová
Tenisové výsledky za měsíc prosinec 2015

25. 01. 2016

Tenisové výsledky z posledního měsíce roku 2015 si můžete prohlédnout na následujícím odkaze ZDE.