TC Dvůr Králové n. L. Logo tenisového klubu

Aktuality - stránka 37

DVORÁCI VÍTĚZI A + B TURNAJŮ!!

25. 08. 2021

DANIEL PÁTÝ zvítězil na A turnaji mužů v Mladé Boleslavi nejen ve dvouhře, ale přidal titul i ve čtyřhře.

GABRIELA KNUTSONOVÁ (TK Prostějov) ve stejném městě zvítězila na A turnaji žen a před zítřejším odletem zpět do Anglie potvrdila skvělou formu.

Ještě nikdy dva Dvoráci nedokázali zvítězit na stejném turnaji této kategorie, navíc tituly ve dvouhře získali cca 1 hod. za sebou...., myslím si, že toto je opravdu historický úspěch členů našeho klubu.

Brácha Gabči, DOMINIK KNUTSON dnes přidal svůj první dorostenecký titul na B turnaji dorostenců v Houštce ve čtyřhře.

DVA NAŠI NEREGISTROVANÍ JEDOU NA MČR!!

24. 08. 2021

MARTIN MÁDLE alias Vamos Rafa a MÍRA VOJTÍŠEK alias Ruďoch se probojovali na Mezinárodní mistrovství České republiky neregistrovaných tenistů a nastoupí spolu v tomto turnaji ve čtyřhře, které se uskuteční od 3.-5.9.2021 v Olomouci.

Velká gratulace k tomuto skvělému úspěchu.

Martine, doufám, že to tvoje: "Hmmmmmmmmmm, váááámos" bude slyšet po celé Olomouci.....

Držíme palce, TCDK

VÝSLEDKY Z MINULÉHO TÝDNE!!

23. 08. 2021

Na našich kurtech TCDK jsme v neděli 22.8.2021 uspořádali turnaj babytenistů a minitenistů.

KAREL KREJČÍ zvítězil v turnaji nejmenších a slavil titul mezi minitenisty.

MONIKA KLIMEŠOVÁ skončila na 2. místě, OLIVER VALA na 3.místě v turnaji babytenistů, kterého se zúčastnilo přes 20 hráčů.

Na turnaji babytenistů v Prostějově bral bronz za 3. místo DÁDA MOTAL.

DOMINIK VÁGNER dosáhl na semifinále A turnaje mladších žáků ve dvouhře na turnaji v Beskydském klubu.

HONZA VŠETEČKA získal bronz za semifinále čtyřhry na turnaji dorostu v Hradci Králové.

ADAM NÁPRAVNÍK vyhrál dvouhru na turnaji mužů "O Novopacký dort".

Společně jsme vyhráli i čtyřhru. Můj splněný sen.

Vyhraný dort věnujeme nám všem z TCDK. Takže kdo má chuť, stavte se u Karla v kantýně a ke kávě nebo jen tak si dejte kus sladkého.

Budu moc rád....

Díky všem za to, že bojujete nejen za sebe, ale i za TCDK a že náš klub je ve výsledcích turnajů vidět.

V zítřejším příspěvku Vás budu informovat o obrovském úspěchu dvou našich členů z řad neregistrovaných hráčů.
Roman N.

TENISOVÝ KEMP PRO NEREGISTROVANÉ!!

22. 08. 2021

Vážení členové,

náš klub pro Vás připravil další dopolední tenisový kemp pro neregistrované hráče, který se bude konat v sobotu 4.9.2021.

V rámci kempu si např. zlepšíte techniku úderů od základní čáry včetně volejů, poradíme Vám s taktikou při dvouhře i čtyřhře.

V příloze najdete pozvánku a obecné informace k této akci. Můžete také využít dárkového poukazu a věnovat někomu blízkému zajímavý zážitek.

Těšíme se na pozitivní ohlas a hojnou účast. Přihlášky do středy 1.9. na adrese vybor@tcdvurkralove.cz.

Výbor TC

SEZÓNA POKRAČUJE!!

16. 08. 2021

BŘETISLAV LUKÁŠ na B turnaji mužů získal bronz za semifinále čtyřhry ve Strakonicích.

ADAM NÁPRAVNÍK zvítězil ve dvouhře na turnaji mužů v Jaroměři.

VOJTĚCH HAVLÁSEK veze bronz za semifinále čtyřhry na turnaji mladších žáků z Hradce Králové.

DAVID MOTAL dosáhl na velký úspěch, když dokázal zvítězit na celém turnaji Masters na Štvanici v Praze pro 16 nejlepších babytenistů, turnajem prošel bez ztráty setu....

DENIS HAYEK veze ze Sparty Praha 3. místo na turnaji na středním kurtu.

Díky všem za předvedené výkony a gratulujeme...

DALŠÍ ÚSPĚCHY HRÁČŮ TCDK!!

10. 08. 2021

DOSPĚLÍ:
MIKULÁŠ HOLUB zvítězil ve čtyřhře na C turnaji mužů v Hradci Králové.

STARŠÍ ŽÁCI:
SÁRA DIVILOVÁ se probojovala do finále dvouhry B turnaje na DTJ Hradec Králové.

FLOORTJE CHRISSTOFFELS na stejném turnaji získala bronz za semifinále dvouhry a stříbro za finále čtyřhry.

HONZA MOTAL přivezl bronz za své první semifinále ve dvouhře na B turnaji starších žáků v Hradci Králové.

DOMINIK VÁGNER zvítězil na C turnaji starších žáků ve dvouhře.

MLADŠÍ ŽÁCI:
KARLITO MYNÁŘ přivezl bronz za dvouhru i čtyřhru z C turnaje na Hamru v Praze.

BABYTENIS:
DAVID MOTAL zvítězil na speciálním turnaji čtyřher babytenistů na pražské Spartě.

KUBA FILIP OVLÁDL HOUŠTKU!!

06. 08. 2021

JAKUB FILIP (TK Sparta Praha) na A turnaji dorostenců ovládl jak dvouhru, tak čtyřhru a připsal si zatím nej výsledek své kariéry v dorostenecké kategorii.

Na stejném turnaji získal ADAM NÁPRAVNÍK bronz za semifinále čtyřhry.

Zítra startuje MČR jednotlivců této věkové kategorie Pardubická juniorka a z rodáků našeho města se představí Štěpán Baum, Jakub Filip, čtyřhru si možná zahraje i Adam Nápravník.

DOMINIK VÁGNER si připsal opět po týdnu finálovou účast ve čtyřhře na ETA turnaji do 12-ti let, tentokrát v Písku.

Na probíhajících B turnajích starších žáků a žákyň v HK se daří dalším našim hráčům.