TC Dvůr Králové n. L. Logo tenisového klubu

Aktuality - stránka 19

LETNÍ TERMÍNOVÁ LISTINA 2023!!

06. 02. 2023

Zveřejňujeme oficiální letní termínovou listinu akcí pro jaro a léto 2023 - mistrovská utkání družstev, domácích turnajů a tábory.

Informace k příměstským táborům:
Formát letošních táborů bude jiný než v letech 2020-2022. Maximální počet přihlášených dětí bude 30, věkové rozmezí 6 - 15 let. Základním sportem u obou táborů bude tenis, každý den si dětí zasportují 1 další míčový sport, čas vždy od 8 - 16 hod., o děti se budou starat 3 instruktoři, v ceně vždy program, dopolední + odpolední svačina, oběd.

Příměstský tábor v termínu 10.-14.7.2023 se podařilo zapojit do projektu MAS DK (podmínkou je zaměstnanost v době konání tábora obou rodičů) - cena 1.600,- Kč.
Přihlášky prosím zasílejte na adresu napravnik.roman@maskd.cz nebo tel. 604 555 064.

Druhý příměstský tábor v termínu 7.-11.8.2023 bude v podobném programovém formátu, cena 3.000,- Kč.
Přihlášky prosím zasílejte na adresu sport.tcdk@gmail.com.

Tento tábor bude zorganizován při minimálním počtu 15 ti přihlášených dětí.

Děkujeme za pochopení.
Roman Nápravník

GABČA KNUTSON STOUPÁ ŽEBŘÍČKEM!!

05. 02. 2023

Životního úspěchu dosáhla v americkém Rome GABRIELA KNUTSON.

Na turnaji dotovaném 60 tis. USD došla ve dvouhře i čtyřhře až do finále. Tento výsledek jí v ženském profesionálním žebříčku WTA posune přibližně o 100 míst ve dvouhře, v aktuálním vydání by tedy měla figurovat na cca 390. pozici.

V posledních týdnech dokázala porážet hráčky, které se účastní kvalifikací dvouhry na Grandslamy a největších turnajů WTA.

Gabčo velká gratulace z TCDK!!

Je fajn, že k tomu bum bum tenisu co jsi vždy hrála jsi díky zkušenosti přimíchala herní trpělivost.
Makej dál....držíme palce

VYDAŘENÝ ZÁVĚR LEDNA!!

30. 01. 2023

Našim hráčům se dařilo i o posledním lednovém víkendu.

Na domácím B turnaji dorostenek, který jsme pořádali od soboty do pondělí, nenašla přemožitelku ELIŠKA HRABALOVÁ.
Společně s FLOORTJE CHRISSTOFFELS zvítězila i ve čtyřhře a je škoda, že jejich vzájemný zápas ve dvouhře proběhl již ve čtvrtfinále do kterého se dostala také SÁRA DIVILOVÁ.

Myslím si holky: skvělé výkony od Vás všech, nikdy to není lehké hrát na domácím turnaji.

DOMINIK VÁGNER zvítězil ve čtyřhře na A turnaji starších žáků na TK Oáza Říčany. Dominik si v minulém týdnu zahrál i SUPER kategorii evropského turnaje hráčů do 14 let ve francouzském Tarbes.

DENIS HAYEK vyrazil opět do Prahy, tentokrát na ČLTK. Vylepšil minulé výsledky a tentokrát přivezl stříbrnou medaili.

Všem hráčům TCDK - úspěšný únor na turnajích.....

DANIEL PÁTÝ OPĚT VÍTĚZNĚ NA "A" TURNAJI!!

25. 01. 2023

Po loňském domácím triumfu na Juta cupu dokázal DANIEL PÁTÝ stejný kousek na dalším A turnaji mužů, tentokrát na HIT Hradec Králové.

Opět nenašel přemožitele jak ve dvouhře, tak i čtyřhře a tento výsledek mu s předstihem zajistil účast na letním MČR jednotlivců.

DANE, PARÁDNÍ VÝKON!!

KUBA MEZI 16 NEJ V SINGLU!!

24. 01. 2023

Další hladkou výhru ve 2. kole poměrem 6:3 6:3 nad ukrajinským soupeřem má za sebou JAKUB FILIP na Aus Open v juniorské soutěži a ze všech nominovaných hráčů z ČR dosáhl nejlepšího výsledku ve dvouhře.

V osmifinále ho čeká v noci z úterý na středu soupeř z USA.

Ve čtyřhře Kuba s deblovým partnerem Maximem Mrvou prohráli včera 1.6, 6:3 a 8:10.

UŽ TEĎ BOMBA, ALE 8 BUDE JEŠTĚ LEPŠÍ. MAKEJ DÁL!!

SPLNĚNÝ SEN KUBY FILIPA!!

19. 01. 2023

Rodák z našeho města, JAKUB FILIP (ročník 2005, TK Sparta Praha) si splní jeden ze svých snů a na začátku příštího týdne si u protinožců zahraje svůj první juniorský tenisový Grandslam v Melbourne.

Jakub bude reprezentovat nejen sebe, ale i s ostatními nominovanými hráči Českou republiku!!

Na včera skončeném posledním přípravném turnaji v Traralgonu si Kuba před grandslamem jistě zvedl herní sebevědomí, jelikož ve čtyřhře společně s Maximem Mrvou z Prostějova došli až do finále.

Ve dvouhře Kuba porazil v prvním kole domácího hráče, ve druhém kole prohrál s Zhangem z Číny.

Kubu máme možnost vidět občas během roku na našich kurtech při tréninku, na turnaji naposledy u nás startoval loni v létě na Jutacup.

KUBO, GOOD LUCK DO AUSTRÁLIE A AŤ TO VYJDE V TURNAJI CO NEJDÁLE!!

VÝSLEDKY LEDEN 2023!!

17. 01. 2023

I po novém roce hrají naši hráči další turnaje a stále se jim daří.....

BABYTENIS:
DENIS HAYEK veze další bronz z turnaje na TK Sparta Praha.

Před týdnem měl náš klub nejpočetnější hráčské zastoupení na turnaji HK.
Na 4 . místě skončil KAREL KREJČÍ, na 5. místě JAKUB ANDRLE, na 6. místě SOFIA KAŠPRIŠIN a na 8. místě NELA VALENTOVÁ.

MLADŠÍ ŽÁCI:
VOJTA HAVLÁSEK zvítězil ve dvouhře na turnaji na OÁZA ŘÍČANY a zaznamenal největší úspěch své kariéry.

DOROST:
FLOORTJE CHRISSTOFFELS získala bronz na mezinárodním ETA turnaji do 16 let v Břeclavi ve čtyřhře.

HONZA MOTAL získal bronz za semifinále čtyřhry na turnaji v Chocni.