ČLENSKÁ SCHŮZE 2.4.2024!!

18. 03. 2024

SOFČA KAŠPRIŠIN BRONZOVÁ NA MČR!!

03. 03. 2024

Třetí místo a bronzovou medaili na MČR babytenistů v kategorii dívek dnes vybojovala SOFIA KAŠPRIŠIN v areálu HIT HK.

MČR se účastnilo 16 nejlepších chlapců a dívek z naší republiky.

V sobotních zápasech si SOFČA připsala 3 vítězství + 1 porážku a kvalifikovala se mezi 8 nejlepších. Turnaj dnes pokračoval vyřazovacím způsobem od čtvrtfinále. V něm Sofča zvítězila 4:1, v semifinále prohrála po výsledku 2:4.

Soutěže chlapců se účastnil i JAKUB ANDRLE. Ten si v sobotních zápasech připsal 1 výhru + 3 porážky a celkově skončil na 12. místě, do nedělních bojů se mu nepodařilo postoupit.

Budeme pevně doufat, že forma vydrží všem našim babytenistům a v soutěži družstev budeme atakovat nejvyšší oblastní příčky.

SOFČO - ŠÉFE, GRATULACE!!

POSLEDNÍ ÚNOROVÝ TÝDEN!!

29. 02. 2024

VOJTA HAVLÁSEK vyhrál čtyřhru na turnaji starších žáků v Havlíčkově Brodě, ve dvouhře přidal bronz za semifinále.

HONZA MOTAL došel do finále čtyřhry na turnaji dorostenců na Pliskova Academy v Praze.

Daří se GABČE KNUTSON, která hraje další turnaj ITF žen v Pretorii v JAR. Dnes zvítězila a čeká jí zítra semifinále dvouhry.

O víkendu bude na HIT HK hrát první halové mistrovství ČR v babytenisu JAKUB ANDRLE a SOFIA KAŠPRIŠIN.

Ať se daří všem, kdo první březnový víkend nastoupí k zápasům!!

DOMINIK VÁGNER A GABČA KNUTSON OCENĚNI!!

28. 02. 2024

a své výsledky v roce 2023 získal DOMINIK VÁGNER a GABRIELA KNUTSON v pondělí v Národním domě v Trutnově ocenění Sportovec okresu Trutnov 2023.

Gabča nyní hraje turnaje v JAR a předávání se tedy nemohla zúčastnit. Její cenu přebral Michal Vágner.

Dominik a Jakub Filip budou dále v pondělí 4.3.2024 v Hankově domě vyhlášeni jako Sportovci města Dvora Králové za rok 2023....

DAVID MOTAL MISTREM ČR!!

20. 02. 2024

0 setů, 16 gamů.

Tolik ztratil ve dvouhře DAVID MOTAL v 5 zápasech na své cestě za titulem mistra v kategorii mladších žáků na právě skončeném mistrovství ČR v Liberci.

David ve čtyřhře přidal bronzovou medaili, bohužel se mu se spoluhráčem Jakubem Šudou nepodařilo udržet nadějné vedení v semifinále 6:4 a 4:1.....

David se tak stal nejúspěšnějším hráčem tohoto mistrovství a je to pro něj již druhý titul mistra ČR, ten první získal v kategorii babytenisu. Dále si tímto výsledkem vybojoval právo účasti na MČR starších žáků, které se bude hrát v březnu v Prostějově.

Během posledních 12 měsíců je to již třetí titul mistra ČR, který Dvorák (David = Nemojovák) získal. V srpnu 2023 se z titulu v dorostu radoval Jakub Filip, v březnu 2023 Dominik Vágner ve starších žácích.

DAVIDE.... neskutečná zimní sezóna!!!

TCDK.

VÍKEND 17.-18.2.2024!!

19. 02. 2024

Domácí turnaj mladšího žactva výsledkově nevyšel našim chlapcům, dařilo se ale našim mladším žákyním.

1. místo dvouhra MONČA KLIMEŠOVÁ
2. místo dvouhra LUCKA NOVÁKOVÁ
3. místo dvouhra TEREZA VONDRÁČKOVÁ

1. místo čtyřhra LUCKA NOVÁKOVÁ
2. místo čtyřhra MONČA KLIMEŠOVÁ + TEREZA VONDRÁČKOVÁ
3. místo čtyřhra SABČA MYNÁŘOVÁ + ELLA VÍTEKOVÁ

DOMINIK VÁGNER vyhrál dvouhru i čtyřhru na turnaji dorostenců ŽLTC Brno.

VOJTA HAVLÁSEK přidal semifinále dvouhry i čtyřhry na turnaji starších žáků na EDEN HK.

ELIŠKA HRABALOVÁ získala bronz ve čtyřhře na B turnaji žen v České Třebové.

Jistotu 2 medaili z MČR mladšího žactva v Liberci má již DAVID MOTAL. Jaké budou určí jeho dnešní zápasy.

VÍKEND 10.-11.2.2024!!

13. 02. 2024

Nejen naši babytenisté připisovali o uplynulém víkendu skvělé úspěchy.

DAVID MOTAL si s reprezentací ČR na finálovém turnaji v Newcastlu na Winter cupu do 12 let připsal se soupeři z Rakouska, Velké Británie a Polska 2 výhry a 1 prohru ve dvouhře a po 1 výhře a prohře ve čtyřhře. David měl tedy i ve finálovém turnaji pozitivní bilanci a přispěl k 7. místu ČR v celé Evropě.

Hrály se také oblastní přebory dorostenců a dorostenek.
ŠTĚPÁNKA ŘEZÁČOVÁ získala stříbro za finále čtyřhry.

HONZA MOTAL přivezl bronz za semifinále čtyřhry.

DOMINIK VÁGNER na oblastním přeboru jižní Moravy získal bronz za semifinále dvouhry.

Dařilo se i MONČE KLIMEŠOVÉ, která zvítězila na turnaji mladších žákyň v Mladé Boleslavi.