TC Dvůr Králové n. L. Logo tenisového klubu

Aktuality - stránka 50

Návod pro rezervační systém

20. 11. 2014

Návod si můžete stáhnout zde.
Klubový zpravodaj - říjen 2014

20. 11. 2014

Zpravodaj najdete zde.
Fyzická příprava závodních hráčů

05. 11. 2014

 

Úterky a čtvrtky od 17 do 18 hod. probíhá v hale na Slovanech fyzická příprava závodních hráčů pod vedením Dáši Benešové a Verči Holubové.
   
 

 
Objednávka oblečení pro družstva a závodní hráče 2015

04. 11. 2014

Formulář pro objednávku oblečení pro družstva a závodní hráče na rok 2015 můžete stahovat zde.
Podzimní brigáda 2014

03. 11. 2014

V sobotu 18. 10. 2014 se uskutečnila v našem tenisovém klubu podzimní brigáda, a to za účelem zazimování tenisových dvorců, úklidu a údržby celého areálu. Byla to také poslední možnost pro členy klubu si odpracovat brigádnické hodiny. Ačkoliv počasí nebylo zcela ideální, tak se nám vše zdárně podařilo a všem, kdo se této akce zúčastnili, tímto za celý výbor klubu velice děkujeme.
19. září, klubový večer číslo 4!

03. 10. 2014

Aby byli ušetřeni všichni spáči ranního vstávání a nemuseli násilně opouštět v sobotu v brzkých hodinách své teplé pelíšky, začal tento klubový večer pěkně v pátek odpoledne v 17 hodin. Na kurty se dostavili všichni hráči toužící po sportovním klání. Jak snadné je pro
dva perfektní hráče zvítězit nad dvěma slabšími. A tak již důmyslné hlavičky zosnovaly opět tajný plán- hráči byli rozděleni do skupin A a B, kdy pár utvořil vždy jeden hráč z každé skupiny.

Účast: Michal Krejcar, Jiří Holan, Martin Mádle, Martin Lelka ml., Jan Všetečka, Tomáš Krejcar, Michal Vágner, Vráťa Hofman, Petr Marek, Míra Smejkal, Mirek Malý, Jáchym Petra,Jiří Horáček, Jiří Vágner, Jiří Škop, Jiří Ctibor, Martin Lelka st., Vláďa Čapek, Pavel Kluka, Monika Floriánová, Jitka Škopová, Josef Špůr, Petra Baumová a Ilona Knutsonová. 


      Po odehrání časově omezeného zápasu se výsledek zapsal do tabulky a došlo k novému losování dvojic. Je nutné podotknout, že tenisové oddílové špičky přijímaly své horší spoluhráče s nezměrnou trpělivostí, za což jim patří dík! Zkrátka, celé klání bylo provázeno nejen bojovou touhou po vítězství, ale a co je nejdůležitější- dobrou náladou!

     Ta neopouštěla všechny účastníky ani večer v klubovně při přátelském posezení, kde proběhlo vyhlášení výsledků:

            

  1. místo        Honza  Všetečka a Martin Mádle
  2. místo        Pepa Špůr a Martin Kluka
  3. místo        Jirka Vágner a Tomáš Krejcar

 

 

     Na všechny medailisty čekala malá odměna - velká zelená pixla, (asi plná žvýkaček  Mentos), ale ne , vždyť  jsou to skutečně míčky! A to je pěkná motivace k trénování v nadcházející halové sezóně. Tak pořádně do toho!

 

      A kdo se podívá na fotky, tak zjistí, že  Vláďovi Čapkovi není 60, ale právě 09 let. Jeho úsměv napovídá, že je šťasten, že odrostl babytenisu a dostal se do další kategorie. A tak všichni přejeme, aby absolvoval  mladší i starší žáky, dorost, muže i veterány ve zdraví a dobré náladě.  Tak se Vláďo tuž, čeká Tě pěkná řádka let . Gratulujeme!              

     Závěrem přejeme všem tenistům stále dobrou náladu s raketou a míčky a zdraví na těle i na duchu a těšme se na další klubový večer.

 

Autor článku: Jitka Škopová
Výsledky za měsíc srpen 2014

22. 09. 2014

Výsledky našich tenistů za měsíc srpen naleznete v přiloženém dokumentu zde.