TC Dvůr Králové n. L. Logo tenisového klubu

Aktuality - stránka 9

JAN MOTAL - NOVÝ PŘEDSEDA TCDK!!

28. 10. 2023

Vážení členové TCDK, vážení rodiče a příznivci našeho tenisového klubu,
 
dovolte mi, abych vás pozdravil jako nový předseda našeho klubu.
 
Radko Hrma se po více než 20-ti letech trénování v TCDK rozhodl pro pracovní změnu a odchází po zimní sezoně do nového působiště v DTJ Hradec Králové.
Radku, jménem celého výboru Ti děkuji za to, co jsi pro klub udělal, výsledky Tvých svěřenců hovoří za vše.
 
Nás nyní čeká tvrdá práce na stabilizaci nastalé situace, Radkův odchod z pozice předsedy a šéftrenéra TCDK je přece jen velký zásah do chodu našeho klubu.
 
Intenzivně pracujeme na posílení trenérského týmu. Již nyní probíhají konkrétní jednání s několika trenéry tak, aby byl zajištěn a vykryt požadavek na objem tréninku s trenéry z Vaší strany od poloviny dubna 2023 a nemuseli jsme ze strany TCDK přistoupit k jeho ponížení.
 
Budu velmi rád, pokud se nám podaří zastavit případný odchod hráčů a tím udržet členskou základnu, stabilizovat počty družstev v mistrovských utkáních a zajistit pro Vás v následujícím období s dalšími členy výboru všechny tradiční akce (turnaje, tábory apod.) tak, jak jste na ně v posledních letech zvyklí.
 
Doufám, že nám zachováte věrnost nejen Vy, ale i partneři TCDK a uvidíme se i nadále na tenisových kurtech jak při trénincích, tak při zápasech družstev i jednotlivců a společně se nám podaří udržet priority klubu - spokojenost členů a hráčů, finanční stabilitu a velmi slušné sportovní výsledky, kterých jsme v posledních letech dosáhli.
 
Přeji vám hodně tenisových úspěchů a těším se na vzájemnou spolupráci.
 
Jan Motal
DAVID MOTAL OCĚNĚN MĚSTEM DK!!

27. 10. 2023

David byl v úterý v Hankově domě na slavnostním předávání oceněn jako OSOBNOST MĚSTA DVORA KRÁLOVÉ v oblasti sportu za své výsledky v roce 2022.
 
David tedy přidal do sbírky ocenění na úrovní města, okresu i kraje.
 
Formu si David udržel i v roce 2023, skončil na 2. místě žebříčku ČR ročníku 2012 a stal se tak nejvýše postaveným žebříčkovým hráčem, který za TCDK nastupuje do utkání družstev.
 
Gratulace!!
PŘEDNÁŠKA PRO TRENÉRY A RODIČE V DK!!

25. 10. 2023
GABČA KNUTSON VÍTĚZNĚ V PORTUGALSKU!!

15. 10. 2023

Dosud největší úspěch své kariéry, posun na historické maximum do první dvoustovky žebříčku WTA, skalpy dvou výše postavených hráček. To vše zaznamenala v tomto týdnu v portugalském Quinta do Lago GABRIELA KNUTSON na turnaji WTA.
 
Gabča v dnešním finále přehrála 6:4 6:1 Dartovou z Velké Británie (145. na světě), v sobotním semifinále Rodionovu 6:2 6:2 (163. na světě) a v novém světové žebříčku by se měla objevit někde okolo 170. místa.
 
Gabčo, ať ti vydrží zdraví, forma a můžeme sledovat v lednu na Aus open dalšího hráče, který se objeví občas při tréninku na dvorcích TCDK. Teda promiň, ty tam vlastně i spíš..........
 
PALEC NAHORU, DRŽ SE!!
KONDIČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ PODZIM 2023!!

14. 10. 2023

KONDIČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ PODZIM 2023!!
 
Velmi omlazený tým dětí se letos účastní kondičního soustředění v Adršpachu. Věřím, že to všichni zvládají a pořádně si to užívají.
 
Děkuji všem rodičům za to, že jste poslali i malé děti, super a posílí je to....
 
Moc děkuji i Radkovi, Verče a Adamovi - za Váš čas o víkendu a energii vloženou do dětí.
 
VELKÉ PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ KRÁLOVÉHRADECKÉMU KRAJI. ČÁST ROZPOČTU TOHOTO KONDIČNÍHO SOUSTŘEDĚNÍ JE HRAZENA Z PROJEKTU 23SPT05-0019.
KLUBOVÝ VEČER - TURNAJ ČTYŘHER 21.10.2023!!

13. 10. 2023
PEVNÁ HALA PŘIPRAVENA!!

12. 10. 2023

Děkuji dodavatelce nových závěsů paní Vaňurové a všem, kdo se podíleli na jejich zavěšení a celkovém úklidu.
 
Věřím, že hrát v naší pevné hale bude pro všechny z Vás prima zážitek.
 
Roman N.