TC Dvůr Králové n. L. Logo tenisového klubu

Aktuality - stránka 41

Tenisové výsledky za měsíc únor 2016

23. 03. 2016

Vážení čtenáři, tenisové výsledky za měsíc únor si můžete prohlédnout na následujícím odkaze ZDE.
Tenisové výsledky za měsíc leden 2016

14. 03. 2016

Vážení členové, tenisové výsledky za měsíc leden roku 2016 si můžete prohlédnout na následujícím odkaze ZDE.
Turnaj starších žáků

08. 03. 2016

Předposlední únorový víkend byl náš oddíl pořadatelem turnaje starších žáků. Již od počátku přihlašovacího období bylo jasné, že se ho nezúčastní velký počet hráčů vzhledem k termínové kolizi s A turnajem na Spartě a turnajem v Hradci Králové, kdy někteří výkonnostně nejlepší dvorští hráči dali pochopitelně přednost turnaji na Spartě a ostatní hráči z kraje hráli v Hradci.  V posledních dnech před turnajem to bylo dokonce na hraně se zrušením turnaje, kdy se pro nemoc odhlásili někteří cizí hráči. Turnaj se nakonec uskutečnil díky nastoupení našich 3 mladších žáků Erika Motala, Honzíka Všetečky a Dominika Rydvala. I když se jim nepodařilo proti starším hráčům vyhrát zápas, věříme, že nabité zápasové zkušenosti dále zúročí ve své věkové kategorii ve zbytku sezóny stejně jako starší žák Jakub Smejkal.

Singlu se nakonec účastnilo celkem 9 hráčů. Vítězem se stal Adam Nápravník, který ve finále porazil Mikuláše Holuba 6:3 7:5. Mikuláš v semifinále přehrál v nejvyrovnanějším zápase turnaje po velké bitvě Tádu Paťavu 5:7, 7:5 a 6:4.

Vítězem čtyřhry, do které nastoupili pouze 4 dvojice, se stali první nasazení Adam Nápravník a Mikuláš Holub, kteří ve finále přehráli Tádu Paťavu a Tomáše Křelinu z Vrchlábí 6:4 a 6:1.

Pro pořadatele bylo velkým zklamáním nenastoupení některých našich starších žáků k domácímu turnaji. Je opravdu na zvážení, zda má cenu dále domácí turnaje pořádat a věnovat tomu tolik času a energie i při trénincích, kdy v nich nabité zkušenosti se mají prodat právě při turnajích. Kde a kdy jindy je chtějí hrát, když ne na domácích kurtech? Dále doufáme, že turnaj dorostu v termínu 5.-6.3.2016 bude mít větší dvorskou účast.

Fotografie pořízené v průběhu toho turnaji si můžete prohlédnout v naší galerii ZDE

Skupina sport
Kondiční soustředění závodních hráčů

08. 03. 2016

Pozvánka na kondiční cvičení
Zimní turnaj v babytenisu

10. 02. 2016

V sobotu 6.února 2016 se v našem klubu  TCDK konal turnaj v babytenisu, kterého ze zúčastnilo 17  malých hráčů z toho 8 dvorských. Děti byly rozděleny do čtyř základních skupin, ze kterých vždy postupovaly dva hráči  s nejlepšími výsledky do finálového pavouka.

Ze skupiny

  • A postoupili -  1.Holub Martin, 2. Vojtíšek Daneček
  • B postoupili -  1.Divilová Sára, 2. Ducháč
  • C postoupili -  1.Chrisstoffels Floorje, 2. Bartošová Bára
  • D postoupili -  1.Celba, 2. Jandík

 

Po dechberoucích zápasech se na 3.místě  umístily děvčata z našeho klubu - Chrisstoffels Floorje a Bartošová Barunka. Zlato vyhrála Divilová Sára opět z našeho klubu.

Děvčatům moc gratulujeme.

Celý den probíhal v naprosté pohodě, všechny děti, které se zúčastnily, byly disciplinované a odhodlané bojovat až do posledního míčku. Dětem pomáhali s počítáním trošičku rodiče, za což jim děkujeme, protože pro spoustu dětí to byl úplně první zápas na velké hřiště v životě. Ale byly skvělé a zavládly to na jedničku!!!!

Umístěné děti byly obdarovány poháry, diplomy a  krásnými cenami od sponzorských firem Prince, CARLA, Staré Hrady a WIKY a za podpory města Dvůr Králové.

 

Fotografie z dané akce si můžete prohlédnout v naší galerii ZDE

 

Skupina SPORT – Veronika Vágnerová, Petra Baumová
Pozvánka na členskou schůzi

10. 02. 2016

Pozvánka na členskou schůzi 3.3 2016 od 17:30 hod.
Klubový zpravodaj únor 2016

10. 02. 2016

Vážení členové, přinášíme Vám nový klubový zpravodaj. Ke stažení je dostupný z následujícího odkazu ZDE.