TC Dvůr Králové n. L. Logo tenisového klubu

Aktuality - stránka 3

KUBA FILIP OVLÁDL HOUŠTKU!!

06. 08. 2021

JAKUB FILIP (TK Sparta Praha) na A turnaji dorostenců ovládl jak dvouhru, tak čtyřhru a připsal si zatím nej výsledek své kariéry v dorostenecké kategorii.
 
Na stejném turnaji získal ADAM NÁPRAVNÍK bronz za semifinále čtyřhry.
 
Zítra startuje MČR jednotlivců této věkové kategorie Pardubická juniorka a z rodáků našeho města se představí Štěpán Baum, Jakub Filip, čtyřhru si možná zahraje i Adam Nápravník.
 
DOMINIK VÁGNER si připsal opět po týdnu finálovou účast ve čtyřhře na ETA turnaji do 12-ti let, tentokrát v Písku.
 
Na probíhajících B turnajích starších žáků a žákyň v HK se daří dalším našim hráčům.
 
Jsme zvědavi, co nám víkend přinese....
 
Všem gratulace a kdo vyráží na turnaje, držíme palce!!
 




PÁR VÝSLEDKŮ HRÁČŮ TCDK!!

02. 08. 2021

ANDREJKA KUČEROVÁ společně se Štěpánkou Řezáčovou získali bronz za semifinále čtyřhry na turnaji starších žákyň v Hradci Králové.
 
DOMINIK VÁGNER si připsal minulý týden první finále ve čtyřhře na evropském turnaji mladších žáků ve Zlíně.
 
HONZA MOTAL zvítězil na turnaji starších žáků na HIT Hradec Králové ve dvouhře, navíc společně s MATYÁŠEM ZÁHORNICKÝM brali druhé místo za finále čtyřhry.
 
MONIKA KLIMEŠOVÁ na turnaji babytenistů získala 3. místo v Holicích.
 
Všem gratulace a jestli jsem na někoho zapomněl, tak se nezlobte a pošlete mi info a přidám v dalším příspěvku....
 
Roman N.




JUTA CUP ZNÁ VÍTĚZE!!

28. 07. 2021

Další ročník A turnaje dospělých byl v úterý ukončen finalovými zápasy.
 
Celkem 48 mužů a 51 žen nastoupilo do dvouher nebo čtyřher hlavní soutěže.
 
Vítězem dvouhry mužů se stal Matyáš Černý ze Severočeská tenisová o.s., který ve finále zvítězil poměrem 7:5, 5:7 a 6:1 nad Adamem Kozlerem z TK Slavia Plzeň.
 
Vítězkou dvouhry žen se stala Markéta Petruželová z LTK Liberec po výsledku 2:6, 6:4 a 6:4 nad Nelly Kněžkovou z TK Sparta Praha.
 
Po finalovém výsledku 6:4 6:2 se vítězi čtyřhry stali Petr Hájek (TK Prostějov) a Štěpán Holiš (TK Na Dolině o.s.), kteří zvítězili nad Jiřím Jeníčkem (TJ Spoje Praha) a Davidem Kovaříkem (TK Prostějov).
 
Patricie Kubíková (TK Sparta Praha) a Adéla Kroisová (TK Eden HK) v bitvě o titul zvítězili 6:2, 4:6 a 11:9 nad dvojicí Kristýna Hrabalová (TC Bajda Kroměříž) a Rozálie Dohnalová (TK Přerov).
 
Z rodáků z našeho města se do čtvrtfinále dvouhry dostal Štěpán Baum, který ale tento zápas musel skrečovat pro bolesti zad.
 
Alespoň jedno vítězství si v hlavní soutěži připsal Daniel Pátý, Dominik Knutson, Mikuláš Holub a Floortje Chrisstoffels, ve čtyřhře jednou zvítězil Daniel Pátý, Adam Nápravník, Michal Vágner a Štěpán Baum.
 
K vidění bylo za 5 hracích dní včetně páteční mužské kvalifikace přes 150 zápasů....
 
Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě a hladkém průběhu letošního JUTA CUP!!
 
VÝBOR TCDK




SOUROZENCI MOTALOVI 2X ZLATÍ!!

26. 07. 2021

HONZA MOTAL zvítězil ve dvouhře na turnaji starších žáků v Semilech, navíc společně s MATYÁŠEM ZÁHORNICKÝM získali druhé místo ve čtyřhře.
 
Jeho brácha DAVID MOTAL zvítězil na turnaji babytenistů na pražské Štvanici a po dvou druhých místech v sérii turnajů v tomto klubu si připsal titul.
 
Perfektní práce sourozeneckého dua, gratulace oběma...!!
 
Dnes od 9 hod. pokračuje turnaj dospělých JUTA CUP.
 
Posledním rodákem z našeho města v soutěži zůstal ŠTĚPÁN BAUM ve dvouhře a dnes ráno se na kurtu č.2 pokusí probojovat do semifinále.
 
Přijďte se podívat na nej zápasy turnaje dnes a zítra, k vidění byl už o víkendu parádní tenis.
 




DOMINIK VÁGNER VÍTĚZEM B TURNAJE!!

23. 07. 2021

DOMINIK VÁGNER přivezl z B turnaje mladších žáků na LTC Pardubice 2 zlaté medaile za vítězství ve dvouhře a čtyřhře a připsal si na své konto první letošní vítězství na turnaji této kategorie.
 
Do semifinále čtyřhry se na stejném turnaji probojovali MATYÁŠ ZÁHORNICKÝ + HONZA MOTAL.
 
Všem klukům gratulace...
 




JUTA CUP 2021!!

22. 07. 2021

V pátek 23.7.2021 začíná v 10 h zápasy mužské kvalifikace další ročník tenisového turnaje Juta cup.
 
Dámská kvalifikace je zrušena, hlavní soutěže obou kategorií budou zahájeny v sobotu ráno.
 
V zítřejší kvalifikaci se z hráčů TCDK představí Břetislav Lukáš, Matyáš Říha, Dominik Knutson, Adam Nápravník a pokusí se probojovat do hlavní soutěže.
 
Z rodáků z našeho města si hlavní soutěž v sobotu zahrají Daniel Pátý, Štěpán Baum, Mikuláš Holub, Michal Vágner, Sára Divilová a Floortje Chrisstoffels.
 
Tímto zveme všechny příznivce a fanoušky do areálu TCDK, k vidění bude během následujících 5 dní jistě velké množství zajímavých a hezkých zápasů.
 
Závěrečné zápasy jsou naplánovány na pondělí a úterý příštího týdne.
 
VÝBOR TCDK
 




VÝSLEDKY HRÁČŮ TCDK 12.-18.7.2021!!

19. 07. 2021

DOMINIK VÁGNER si ze Zlína z MČR družstev mladších žáků přiváží zlato, které získal s družstvem Prostějova ve finálové bitvě proti TK Sparta Praha a připsal si největší úspěch v soutěžích družstev. Nabité zkušenosti vrátí v budoucích letech zpět v TCDK.
 
GABRIELA KNUTSONOVÁ veze bronz za semifinále A turnaje v Brně, bohužel Gabča nebude moci díky plnému kalendáři odehrát o nadcházejícím víkendu Juta cup.
 
MIKULÁŠ HOLUB veze z turnaje mužů v Lázních Bělohrad stříbro za druhé místo ve dvouhře, navíc přidal opět stříbro za finále čtyřhry, ve které podlehl MATYÁŠI ŘÍHOVI a ŠTĚPÁNOVI BAUMOVI. Příbuzenská dvojice tedy zcela ovládla turnaj....
 
DOMINIK KNUTSON veze bronz za semifinále čtyřhry na B turnaji dorostenců z Tábora.
 
DAVID MOTAL veze stříbro za 2. místo turnaje babytenistů na pražské Štvanici ČLTK, kdy zopakoval týden staré umístění.
 
DENIS HAYEK veze také druhé místo z ČLTK z turnaje na zkráceném hřišti babytenistů.
 
OLIVER VALA přiváží bronz za 3. místo z turnaje baby v Hlinsku.
 
KAREL KREJČÍ bojoval na turnaji minitenistů na Hamru.
 
VŠEM OBROVSKÁ GRATULACE!!