Aktuality - stránka 3

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY + SPACÍ TÁBOR LÉTO 2024!!

25. 01. 2024

Základní informace k táborům, které se budou konat o letních prázdninách 2024 v TCDK:

PO 8.7. - PÁ 12.7.2024: Příměstský tábor s míčovými sporty pořadatel TCDK - program každý den od pondělí do pátku od 8 do 16 hod.(tenis, florbal, basket, pinec, fotbal, badminton), kapacita 30 míst, cena 2.500,- Kč. V ceně zahrnuto 2x svačina, oběd, program.
Přihlášky sport.tcdk@gmail.com (k přihlášce prosím jméno + příjmení dítěte, datum narození).

PO 12.8.- PÁ 16.8.2024 Příměstský tábor s míčovými sporty
pořadatel MAS DK, kapacita 25 míst, veškeré informace a registrace dítěte zde:

NE 18.8. - PÁ 23.8.2024 Spací tenisový tábor, podmínky budou upřesněny, přihlášky na radko.hrma@gmail.com nebo na tel.: 603 861 640.

DALŠÍ ÚSPĚCH DAVIDA!!

18. 01. 2024

Na turnaji A mladších žáků v Rakovníku si DAVID MOTAL připsal do sbírky jeden z nejlepších dosavadních výsledků.

Ve dvouhře vybojoval finále, turnaj čtyřhry s Jakubem Šudou vyhrál celý. Jejich forma je příslibem nejen pro TCDK do jarních mistráků starších žáků.

Oba kluci budou společně reprezentovat od příštího čtvrtka Českou republiku na Winter cupu chlapců do 12 let v Hrádku nad Nisou.

Jejich soupeři budou týmy Chorvatska, Maďarska, Moldávie, Polska, Srbska a Ukrajiny.

DAVIDE a Kubo, ať Vám forma vydrží a probojujete se do finálového turnaje, který se uskuteční na začátku února v Anglii.

DĚLÁTE NÁM RADOST!!

15. 01. 2024

To je tak hezký pocit, když je víkend a čekáte na výsledky hráčů TCDK a pak se nám na whatsap nebo messengeru objeví zprávy, fotky a např. tyto výsledky:

ELIŠKA HRABALOVÁ na B turnaji žen v Újezdu nad Lesy vyhrála čtyřhru a ve dvouhře přidala bronz za semifinále.

HONZA MOTAL bral na turnaji dorostu na TK EDEN HK dvakrát bronz za semifinále dvouhry a čtyřhry.

VOJTA HAVLÁSEK přidal semifinále čtyřhry na turnaji starších žáků v Tachlovicích.

LUCKA NOVÁKOVÁ je prvním rokem mladší žákyně a dokázala vyhrát dvouhru na DTJ HK bez ztráty setu, v deblu přidala bronz za semifinále.

NELA VALENTOVÁ opět zahrála skvěle turnaj babytenisu a přivezla stříbro z HIT HK.

SOFIA KAŠPRIŠIN se probojovala na závěrečný Masters turnaj pro 9 nejlepších hráček baby na TK Sparta Praha.

Minitenista PETR HŘAVA na turnaji na Hamru v Praze bojoval a byl z toho bronz a 3. místo.

Je skvělý slyšet Vás v telefonu, když nám zavoláte a podělíte se o radost z Vašich úspěchů. Nebo když nám rodiče řeknou, že vidí, že se zlepšujete.

MOC VÁM TO PŘEJEME.
DÍKY ZA TO, ŽE TO MŮŽEME ŽÍT S VÁMI. TRENÉŘI TCDK......

GÁBI - RESPEKT!!

12. 01. 2024

2:51 minut.

4:6, 6:1, 6:7.
Každé slovo se těžko hledá.... Přesto vím, že s odstupem času tato porážka přebolí.

Myslím si a nejenom já, že jsi si opět dokázala, že na to prostě MÁŠ!!

Jak tě znám, opět si ze všeho vezmeš jen pozitivní zkušenosti a při dalších příležitostech je ze sebe dostaneš a využiješ.

Vždyť si vzpomeň, co jsi nám říkala v listopadu při rozhovoru v TCDK.

Že největší zážitek pro Tebe zatím bylo WTA v Praze...

Podívej na ten posun.... Moc Ti přeji, aby ti vyšla Paříž a mohla jsi jí hrát i třeba před svou rodinou!!

GÁBI, Z TCDK LETÍ GOOD LUCK DO DALŠÍCH TURNAJŮ!!

3. set: 2:0, 2:1, 6:1

Soupeřkou Gabči v posledním, finálovém kole o účast v hlavní soutěži AUS OPEN bude 152. hráčka WTA Yulia Starodubtseva z Ukrajiny.

Nemůžeme opět zakončit jinak:

GABČO, Z TCDK LETÍ GOOD LUCK!!

GÁBI VÍTĚZNĚ V 1.KOLE!!

10. 01. 2024

Po 3 porážkách v řadě na přípravných turnajích od listopadového setkání v TCDK a prvním prohraném setu 2:6 Gabča dokázala v sobě najít obrovskou sílu a to, čemu vše obětovala.

Mentálně BOJOVALA, věřila a hrála dál to, čemu věří, to co trénuje.

Konečný výsledek zní: 2.6, 6:1, 6:2

Proto jí je odměnou možnost zahrát si další zápas v kvalifikaci AUS OPEN.

Tentokrát jí soupeřkou v noci ze středy na čtvrtek bude Raluca Serban z Kypru, kurt č. 17, začátek cca 03:45 hod.

Musím dodržet stejný pozdrav jako včera:

PRVNÍ VÍKEND ROKU 2024 - PARÁDA!!

09. 01. 2024

Hned první víkend se hráčům TCDK povedl na výbornou.....

MONČA KLIMEŠOVÁ na oblastním přeboru mladších žákyň zvítězila ve čtyřhře a ve dvouhře přidala bronz za semifinále.

Na oblastních přeborech dokázal alespoň v jednom zápase dále zvítězit KAREL KREJČÍ A LUCKA NOVÁKOVÁ.

Opět se činili naši babytenisté.
SOFIA KAŠPRIŠIN v sobotu získala stříbro za 2. místo v Berouně, v neděli skončila bronzová v Praze na ČLTK.

KUBA ANDRLE zvítězil na turnaji v Chocni, kde po boji v semifinále přehrál 7:5 NELU VALENTOVOU, která přivezla bronzový pohár.

Všem díky ze úspěšný vstup do roku 2024!!