TC Dvůr Králové n. L. Logo tenisového klubu

Aktuality - stránka 4

VÝSLEDKY DRUŽSTEV 4.KOLO!

30. 05. 2022

DOSPĚLÍ:
A družstvo vyhrálo ve II. lize doma 8:1 s Libercem-Rochlice.
B družstvo prohrálo 0:9 v Lázních Bělohrad.
C družstvo prohrálo 2:7 s Dynamo Hradec Králové.
 
DOROST:
A družstvo prohrálo 2:7 s LTC-Tesla Pardubice.
B družstvo prohrálo 0:9 na DTJ Hradec Králové.
 
STARŠÍ ŽÁCI:
A družstvo vyhrálo 7:2 nad Perštýn Pardubice.
B tým vyhrál 8:1 nad Lomnici nad Popelkou.
 
MLADŠÍ ŽÁCI:
A družstvo vyhrálo 9:0 na DTJ Hradec Králové "B".
B družstvo prohrálo 4:5 se Smiřicemi.
 
BABYTENIS:
A družstvo prohrálo 2:4 s TK EDEN.
B družstvo prohrálo 1:5 na DTJ Hradec Králové "B".
 
MINITENIS:
A družstvo hrálo 4:4 s TK EDEN.
 
Tentokrát celkově více porážek než výher.
 
Nevadí, trénujeme dál a o víkendu 4.-5.6.2022 hrajeme již páté kolo mistráků.
Roman Nápravník




VÍKEND 28.+29.5.2022!!

26. 05. 2022

V sobotu 28.5.2022 hrajeme doma v TCDK další mistráky družstev:
 
Na kurtech 1,2,3 od 10 hod. dospělí II. liga proti Liberec C.
 
Na kurtech 4,5,6 od 9 hod. C dospělí proti Dynamo HK.
 
Na kurtech 10,11,12 od 9 hod. starší žáci A proti Perštýn Pardubice.
 
Na kurtech 7,8,9 od 9 hod. starší žáci B proti Lomnici nad Popelkou.
 
Odpoledne od 14 hod. na kurtech 9-12 babytenisté A proti EDEN HK.
 
V neděli od 9 hod. na kurtech 1-6 dorost A proti LTC - Tesla Pardubice.
 
Na kurtech 7-12 od 9 hod. mladší žáci B proti Sokol Smiřice.
 
Ostatní týmy včetně minitenistů zajíždějí na hřiště soupeřů.
 
Držím Vám palce, makejte!!




LETNÍ OBLASTNÍ PŘEBORY!!

23. 05. 2022

O uplynulém víkendu se konaly v různých městech oblastní přebory jednotlivců v kategoriích minitenis, mladší žactvo a dorost.
 
Hráči TCDK vybojovali celkem 11 medailí, z toho 3 zlaté a tituly přeborníka oblasti.
 
Bohužel 4 naši hráči nezvládli rozhodující semifinalové zápasy a unikl jim přímý postup na MČR jednotlivců.
 
MINITENIS:
SOFIA KAŠPRIŠIN vyhrála celé přebory a získala zlato.
JAKUB ANDRLE skončil na 3. místě a získal bronz.
NELA VALENTOVÁ skončila na 6.místě.
 
MLADŠÍ ŽACTVO:
DÁDA MOTAL vyhrál čtyřhru a ve dvouhře došel do semifinále.
VOJTA HAVLÁSEK získal bronz ve čtyřhře.
ANDREA KUČEROVÁ byla v semifinále dvouhry a ve finále čtyřhry.
 
DOROST:
ADAM NÁPRAVNÍK vyhrál čtyřhru a ve dvouhře došel do semifinále.
ELIŠKA HRABALOVÁ byla v semifinále dvouhry a ve finále čtyřhry.
 
Přeborů se účastnili i další hráči TCDK, všem díky za reprezentaci klubu a gratulace k medailím!!
 
Oblastní přebory kategorie babytenis, starší žactvo a dospělí se konají v termínu 11.-13.6.2022, náš klub pořádá přebory mužů.
 
O nadcházejícím víkendu 28.-29.5.2022 pokračují opět dalším kolem soutěže družstev!!




VÝSLEDKY DRUŽSTEV 3.KOLO!

16. 05. 2022

DOSPĚLÍ:
A družstvo prohrálo 1.8 v Liberci.
B družstvo vyhrálo 7:2 nad Chrudimí.
C družstvo prohrálo 1:8 v Semilech.
 
DOROST:
A družstvo zvítězilo 8:1 v Chrudimi.
B družstvo prohrálo 4:5 s HIT HK.
 
STARŠÍ ŽÁCI:
A družstvo vyhrálo 8:1 v Trutnově
B tým vyhrál 6:3 na DTJ HK "D".
 
MLADŠÍ ŽÁCI:
A družstvo vyhrálo 9:0 nad Perštýn Pardubice.
B družstvo prohrálo 0:9 DTJ HK "C".
C družstvo hrálo 3:3 s Lázně Bělohrad.
 
BABYTENIS:
A družstvo prohrálo 2:4 na DTJ HK "A".
B družstvo prohrálo 2:4 s TK EDEN.
 
MINITENIS:
A družstvo remizovalo 4:4 s TK Hlinsko a TK EDEN, oba zápasy jsme vyhráli na sety.
B družstvo vyhrálo 8:0 s Žamberkem "B" , 6:2 nad Černilovem a 6:2 nad Poličkou.
 
O víkendu 21.-22.5.2022 se uskuteční oblastní přebory kategorie mladší žactvo a dorost.
 
Soutěže družstev pokračují poslední květnový víkend.
Roman Nápravník




VÝSLEDKY DRUŽSTEV 2.KOLO!

09. 05. 2022

DOSPĚLÍ:
A družstvo prohrálo 3:6 doma s Oázou Říčany.
B družstvo vyhrálo 8:1 v Semilech.
C družstvo prohrálo 2:7 s Třebechovicemi.
 
DOROST:
A družstvo zvítězilo 6:3 nad Trutnovem A.
B družstvo prohrálo 3:6 v Trutnově B.
 
STARŠÍ ŽÁCI:
A družstvo vyhrálo 7:2 nad Teslou Pardubice.
B tým vyhrál 7:2 nad TK Dynamo HK.
 
MLADŠÍ ŽÁCI:
A družstvo vyhrálo 8:1 v Havlíčkově Brodě.
B družstvo prohrálo 4:5 s Červeným Kostelcem.
C družstvo prohrálo 2:4 v Nové Pace.
 
BABYTENIS:
A družstvo hrálo 3:3 s Teslou Pardubice.
B družstvo prohrálo 0:6 v Trutnově.
 
MINITENIS:
A družstvo vyhrálo 8:0 nad Černilovem a 5:3 nad TK EDEN.
B družstvo prohrálo 0:8 s Žamberkem a 1:7 s Vysokým Mýtem.
 
Opět děkuji všem kapitánům za vedení jednotlivých zápasů.
O víkendu 14-15.5.2022 hrajeme třetí kolo mistráků.
 
 




ZÍTRA HRAJEME LIGU DOMA PO 17 LETECH!!

06. 05. 2022

V pondělí 28 v kvalifikaci, od úterý do dnes 48 v hlavní soutěži.
 
Tolik hráčů přijelo z celé ČR na A turnaj dorostenců, který jsme opět pořádali jako první v letní sezóně.
 
ADAM NÁPRAVNÍK vybojoval stříbro za finále dvouhry, ve čtyřhře přidal bronz za semifinále a rozloučil se úspěšně při svém posledním domácím turnaji s touto věkovou kategorií.
 
JAKUB FILIP (TK Sparta Praha) vyhrál čtyřhru.
 
V sobotu 7.5.2022 hrajeme doma v TCDK další mistráky družstev:
Na kurtech 1,2,3 od 10 hod. dospělí II. liga proti Oáza Říčany.
(domácí zápas II.ligy opět po 17 letech)
 
Na kurtech 4,5,6 od 9 hod. C dospělí proti Třebechovicím.
 
Na kurtech 10,11,12 od 9 hod. starší žáci A proti Tesle Pardubice.
 
Na kurtech 7,8,9 od 9 hod. starší žáci B proti Dynamo HK.
 
Odpoledne od 14 hod. babytenisté proti Tesle Pardubice.
 
V neděli od 9 hod. na kurtech 1,2,3 dorost A proti Trutnovu.
 
Na kurtech 10,11,12 mladší žáci B proti Červenému Kostelci.
 
V neděli odpoledne se na kurtech 1,2 představí naši minitenisté.
 
Tak ať se všem daří, makejte a fanděte si navzájem...




VÝSLEDKY DRUŽSTEV 1.KOLO!

02. 05. 2022

DOSPĚLÍ:
Po 17 letech si naše A družstvo připsalo výhru ve 2. lize a zvítězilo 5:4 v Českém Brodě.
Derby krajského přeboru mezi naším B a C družstvem skončilo výhrou 7:2 pro B.
 
DOROST:
A družstvo zvítězilo 9:0 v Žamberku.
B družstvo prohrálo s Červeným Kostelcem 3:6.
 
STARŠÍ ŽÁCI:
A družstvo vyhrálo 5:4 v České Třebové.
B tým vyhrál 9:0 v Chlumci nad Cidlinou.
 
MLADŠÍ ŽÁCI:
A družstvo vyhrálo 8:1 nad Českou Třebovou.
B družstvo prohrálo 3:6 na EDEN HK.
C družstvo prohrálo 2:4 s DTJ HK.
 
BABYTENIS:
A družstvo prohrálo 1:5 s Perštýn Pardubice.
B družstvo prohrálo 1:5 s Úpici.
 
MINITENIS:
A družstvo vyhrálo 8:0 nad Černilovem a 5:3 nad TK EDEN.
B družstvo prohrálo 0:8 s Žamberkem a 2:6 s Vysokým Mýtem.
 
K zápasům za TCDK nastoupilo především v kategoriích minitenis a babytenis mnoho hráčů ke svým prvním zápasům v životě a získávali nové zkušenosti.
 
Všechny naše A týmy (mimo babytenisu) v nejvyšších soutěžích úspěšně vstoupili výhrou a věřím, že se nám bude zase dařit o nadcházejícím víkendu....
 
Děkuji všem kapitánům za vedení zápasů.
 
V tomto týdnu pořádáme A turnaj dorostenců, především v úterý a středu budou omezeny tréninky dětí.
Nominace k jednotlivým zápasům družstev budou opět pro nadcházející víkend oznámeny ve čtvrtek 5.5.2022
 
Děkuji za pochopení
Roman Nápravník