TC Dvůr Králové n. L. Logo tenisového klubu

Aktuality - stránka 15

OBLASTNÍ PŘEBORY!!

22. 05. 2023

O uplynulém víkendu se uskutečnily oblastní přebory kategorií mladšího žactva a dorostenců.

Několik našich hráčů vybojovalo medaile a dva si zajistili postup na letní mistrovství ČR jednotlivců.

ELIŠKA HRABALOVÁ ustála tlak v podobě posledního pokusu probojovat se na Pardubickou juniorku a na přeborech dorostenek, které jsme pořádali, došla do finále dvouhry a zajistila si na ni postup. Eliška přidala stříbro i za finále čtyřhry.

SÁRA DIVILOVÁ došla do čtvrtfinále, ve druhém kole dvouhry s druhou nasazenou skvěle bojovala i Štěpánka Řezáčová.

Na přeborech mladších žáků v Chrudimi získal VOJTA HAVLÁSEK stříbro za finále čtyřhry, ve dvouhře došel do čtvrtfinále.

Bronz přivezla BEATA KAŠPRIŠIN za semifinále čtyřhry, ve dvouhře skončila ve čtvrtfinále.

Jeden vítězný zápas ve dvouhře i čtyřhře si na přeborech připsala KAČENKA KREJČOVÁ a MONČA KLIMEŠOVÁ.

DAVID MOTAL (TK Prostějov) na přeborech jižní Moravy mladších žáků ze zdravotních důvodů musel skrečovat semifinále dvouhry i čtyřhry. Přesto mu tento výsledek zajistil postup na MČR jednotlivců do Liberce.

Jistotu účasti na MČR jednotlivců mají tedy již jistou z našich hráčů DAVID MOTAL, DOMINIK VÁGNER, ELIŠKA HRABALOVÁ a DANIEL PÁTÝ.

Za necelé 3 týdny zabojují o postup ještě naši hráči v kategoriích starší žactvo a dospělí.

Díky všem za reprezentaci města a našeho klubu.

VELKÉ ZAHRANIČNÍ ÚSPĚCHY DVORÁKŮ!!

GABRIELA KNUTSON pokračuje ve spanilé jízdě a ovládla ve dvouhře další turnaj dámského okruhu WTA, tentokrát ve španělském Monzonu.

Gabča se poprvé v kariéře objeví v první třístovce žebříčku WTA, měla by být cca okolo 270. místa a její letošní progres světovým žebříčkem je úžasný....

Dalším hráčům ze Dvora se dařilo na evropském turnaji do 14 let v rakouském MöDling.

DOMINIK VÁGNER (TK Prostějov) zvítězil na celém turnaji ve čtyřhře a ve dvouhře došel do semifinále, kde nad jeho síly byl domácí hráč.

KAČENKA FILIPOVÁ (TK Sparta Praha) si připsala finálovou účast ve dvouhře i čtyřhře.

Oba hráči v našem klubu trénují, Dominik hraje za TCDK v kategorii dorost a dospělí.

VÝSLEDKY MISTRÁKŮ DRUŽSTEV III. KOLO:

15. 05. 2023

"A" DOSPĚLÍ - 2. LIGA VÝHRA DOMA 5:2 NAD LIBEREC "B"
"B" DOSPĚLÍ - PROHRA 4:5 NA DYNAMO HK

DOROST - VÝHRA 5:4 VE SVITAVÁCH

"A" STARŠÍ ŽÁCI VÝHRA 6:3 DOMA NAD LTC PARDUBICE
"B" STARŠÍ ŽÁCI PROHRA 3:6 V ČERVENÉM KOSTELCI

"A" MLADŠÍ ŽÁCI PROHRA 4:5 NA LTC PARDUBICE
"B" MLADŠÍ ŽÁCI VÝHRA 5:1 DOMA NAD ÚPICI

"A" BABYTENIS 3:3 DOMA S DTJ HK (VÝHRA NA GAMY)
"B" BABYTENIS PROHRA 1:5 VE SMIŘICÍCH

"A" MINITENIS VÝHRA 6:2 NAD TK EDEN HK, 5:3 NAD TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ A 7:1 NAD TCDK "B".
"B" MINITENIS PROHRA 3:5 S TÝNIŠTĚM NAD ORLICÍ A 3:5 S TK EDEN HK.

O NÁSLEDUJÍCÍM VÍKENDU JE OD MISTÁKŮ PAUZA.

BUDOU SE HRÁT OBLASTNÍ PŘEBORY V KATEGORIÍCH MINITENIS, MLADŠÍ ŽACTVO A DOROST.

TCDK BUDE POŘÁDAT PŘEBORY DOROSTENEK, TAK PŘIJĎTE NAŠIM DÍVKÁM ZAFANDIT....

TENISOVÝ TURNAJ ČTYŘHER ČERVEN 2023!!

12. 05. 2023

PROGRAM MISTRÁKŮ DRUŽSTEV 13.-14.5.2023:

11. 05. 2023

SOBOTA 13.05.2023:
"A" DOSPĚLÍ - DOMA OD 10 HOD. 2 LIGA PROTI LTK LIBEREC "B"

"B" MLADŠÍ ŽÁCI PROHRA DOMA 1:5 S TK EDEN HK B

"A" BABYTENIS PROHRA DOMA 2:4 SE SVĚTLOU NAD SÁZAVOU A VÝHRA 6:0 V HAVLÍČKOVĚ BRODĚ

"A" MINITENIS VÝHRA DOMA 8:0 NAD TK EDEN HK, 5:3 NAD TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ A 8:0 NAD TCDK "B".

"B" MINITENIS PROHRA DOMA 1:7 S TÝNIŠTĚM NAD ORLICÍ A 4:4 S TK EDEN HK.

BILANCE CCA 50/50, ZA TÝDEN POKRAČUJEME DALŠÍM KOLEM, PROGRAM ZÁPASŮ BUDE ZVĚŘEJNĚN PŘIBLIŽNĚ VE ČTVRTEK.