TC Dvůr Králové n. L. Logo tenisového klubu

Aktuality - stránka 24

DAVID MOTAL OCENĚN!!

20. 09. 2022

Na dnešním galavečeru České unie sportu v Hradci Králové byl hráč TCDK DAVID MOTAL oceněn jako 6. nejúspěšnější sportovec Královéhradeckého kraje v kategorii do 15 let za sezonu 2021.

DAVIDE, gratuluji za celý náš spolek k tomuto ocenění a děkuji za úspěšnou reprezentaci našeho klubu a města!!

KLUBOVÝ VEČER - TURNAJ ČTYŘHER 23.9.2022!!

DOUBLE CUP JUTA 2022 se opět povedl!!

19. 09. 2022

Již tradiční ročník turnaje čtyřher v tenisu a stolním tenisu DOUBLE CUP JUTA 2022 pro zaměstnance a jejich obchodní partnery opět nezklamal.

Celkem 22 hráčů se zapojilo do turnaje při proměnlivém počasí, sportovalo se celé odpoledne až do večera. Mohli jsme vidět krásné výměny a výbornou společenskou atmosféru.

Stolní tenis jsme museli kvůli silnému větru přesunout do haly. Tenisovou čtyřhru zaslouženě ovládli zkušení borci Jiří Bednář a Martin Jirásko, kteří ve finále porazili pár Jaroslav David, Jan Vágner.

Stolní tenis se nejlépe povedl Lukáši Krieglerovi a Martinu Hrnečkovi.

Všem hráčům děkujeme za účast, medailistům gratulujeme a těšíme se na další ročník.

Konečné pořadí:
Tenis
1. místo Jiří Bednář (J18), Martin Jirásko
2. místo Jaroslav David (J07), Jan Vágner
3. místo Lukáš Kriegler (J18), Martin Hrneček

Tenis – útěcha
1. místo Petr Brdička (PŘ), Hana Vágnerová (PŘ)

Stolní tenis
1. místo Lukáš Kriegler (J18), Martin Hrneček
2. místo Lukáš Farský (PŘ), Michal Vágner (PŘ)
3. místo Kašpárek Pavel (J01), Pekárek Vít

Michal Vágner

ZÁŘIJOVÉ ÚSPĚCHY!!

12. 09. 2022

O uplynulém víkendu naši hráči opět bojovali na turnajích jednotlivců a někteří přivezli další medaile a poháry.

SOFIE KAŠPRIŠIN zvítězila na turnaji minitenistů v Králově Dvoře.

DAVID MOTAL došel do finále čtyřhry na B turnaji mladších žáků ve Žďáru nad Sázavou.

ANEŽKA LUČANOVÁ získala na C turnaji mladších žákyň ve Frýdlantu zlato za vítězství ve čtyřhře a bronz za semifinále dvouhry.

Všem gratulace!

NÁBOR DO ŠKOLIČKY ZÁŘÍ 2022!!

07. 09. 2022

DALŠÍ MEDAILE PRO DVORÁKY!!

05. 09. 2022

HONZA MOTAL na B turnaji starších žáků došel až do semifinále dvouhry a veze bronzovou medaili.

KAČENKA KREJČOVÁ získala bronz ve čtyřhře mladších žákyň na EDEN HK.

Její brácha KARLITO KREJČÍ vybojoval první místo v útěše babytenistů na DTJ HK, o týden později získal stříbro za finále dvouhry.

Minitenista JAKUB ANDRLE došel až do finále turnaje na TK Sparta Praha, skvěle hrála na stejném turnaji i SOFIA KAŠPRIŠIN. Minitenisté budou poslední z našich 3 týmů, kteří vyrazí 28.9. na letošní MČR družstev....