31. 12. 2016

PF 2017

Vyhodnocení sezony 2016

13. 12. 2016

V pátek 25.11.2016 proběhlo v klubovně vyhodnocení sezony 2015/16 závodního hraní v našem oddílu dle pyramidy podpory TCDK a byli vyhlášeni a odměněni nejlepší hráči jednotlivých věkových kategorií.

Za nečekaně početné účasti členů našeho oddílu byla skupinou Sport nejdříve shrnuta sezona družstev a připomenuty jednotlivé výsledky ve všech soutěžích.

Sezona 2016 nebyla pro náš klub z pohledu družstev příliš vydařená a tak pevně věříme, že se příští sezona 2017 povede více. Všem byl představen záměr o počtu přihlášených družstev v sezoně 2017 bez sdělení předběžně vytvořených soupisek.

Poté bylo přistoupeno k připomenutí podmínek, které pro závodní hráče vytvořilo v minulé sezoně vedení oddílu a byly zmíněny všechny výhody pro hráče dle pyramidy závodního hrání i ostatní novinky v našem klubu.

V závěrečné části byli vyhodnoceni nejlepší hráči jednotlivých věkových kategorií včetně hráčů, kteří v minulé sezóně za nás hostovali. Dalších bonusů se dostalo pouze nejúspěšnějším domácím hráčům.

U všech vyhodnocených hráčů byly připomenuty jejich 3 nejlepší individuální výsledky na turnajích jednotlivců.

Skupina Sport

Výsledky adventního turnaje

01. 12. 2016

Výsledky z adventního vánočního turnaje jsou k dispozici na následujícím odkaze ZDE.

Adventní turnaj v mini a baby tenisu

20. 11. 2016

Pozvánka na tenisový turnaj v mini a baby tenisu dne 27.11.2016 od 8:30. Vklad je roven 150 Kč. Účast je nutné potvrdit u trenérů.

v klubovně nebo mailem na vybor@tcdvurkralove.cz
VKLAD: 170,- Kč (v ceně večeře, míče, kurty)

Tenista Dvora 2016

26. 10. 2016

O týden později než bylo původně plánováno se uskutečnila poslední antuková akce letošní sezony a také jubilejní 15-tý ročník turnaje "Tenista Dvora". Pořadatelé byli velmi potěšeni, že i přes pozdní říjnový termín se do singlového pavouka přihlásilo 32 hráčů, do debla dokonce 18 dvojic, tedy 36 hráčů. Celý den jsme odehráli handicapovým způsobem. Velmi oceňujeme ochotu hráčů bez problému se dohodnout na pořadateli navržených handicapech a tak se singl, debl a singl útěcha odehrál ve velmi svižném tempu do 4 vítězných gamů, pouze finálové zápasy jsme hráli na celý set.

Do semifinále singla postoupili 3 mladí hráči a překvapení turnaje pan Vojtíšek. Do finále se probojoval Břéta Lukáš, který porazil 4:1 Tádu Paťavu a Adam Nápravník, který přehrál 4:2 pana Vojtíška.

Celkovým vítězem se po velmi hezkém a bojovném finále v poměru 6:4 stal Břéta Lukáš nad Adamem Nápravníkem. Oba si společně se semifinalisty odnesli domů hezké ceny, které věnoval náš oddíl a Břéta si také na rok může doma vystavit krásný obrovský putovní pohár.

V soutěži útěchy hráčů, kteří vypadli v prvním kole hlavní soutěže singlu se do finále probojovali sourozenci Štěpán a Eliška Jansovi.
Vítězem se stal po výsledku 4:2 Štěpán, který sestře tedy nic nedaroval....

Debl vyhrála dvojice Honza Hrubý +Kuba Filip, kteří ve finále v dramatickém boji plném dlouhých výměn přehráli pana Vojtíška se synem Danem 6:4.

Chceme poděkovat také dospělým závodním hráčům (Patrik Malý a Honza Hrubý), kteří v soutěži singla pojali svoji hru spíše sparingovým způsobem a brali ohled na své soupeře. Tento turnaj je především o rekreačních hráčích a našich mladých nadějích...

Po celý den bylo zajištěno v klubovně pro všechny hráče občerstvení, k obědu bylo grilované kuřátko. Tímto děkujeme Šárce Hrmové za zajištění a Léně za skvělou přípravu..., vedení oddílu děkujeme za poskytnuté ceny pro nejlépe umístěné hráče.

Věříme, že jste i letos byly spokojeni a rádi se znovu přihlásíte příští rok k již 16-tému ročníku tohoto turnaje, který se pokusíme příští rok uspořádat na přelomu září a října.