Fotografie z průběhu únorových tenisových akcí jsou k dispozici v naší galerii ZDE.

Tenisové výsledky za měsíc leden 2015

03. 02. 2015

Výsledky za měsíc listopad - prosinec 2014 si můžete stáhnout zde.

Minitenis - první halový turnaj v roce 2015

Poslední lednové dopoledne bylo na tenise věnováno minitenistům, a historicky prvnímu oficiálnímu turnaji v naší hale.

Turnaje se zúčastnilo 13 dětí. Převážná většina jich byla z našeho klubu, ale dorazil i minitenista Tonda Kvapil z Ústí nad Orlicí. Hojná účast našich dvorských nás velmi potěšila.

Děti byly rozděleny do dvou skupin, kde hrály systémem každý s každým. Ze skupin pak postupovaly 4 nejlepší hráči do pavouka o umístění. Všechny děti sehrály krásná a neuvěřitelně napínavá utkání.

Ze skupiny „A“ postoupila Bára Bartošová, Šimon Mašín, Šimon Karban a Dominika Pohlová ze skupiny „B“ Oliver Paťava, Toník Kvapil, Nela Bořková a asi nejmladší účastnice Kačenka Filipová. Tyto děti byly rozlosovány do pavouka a sehrály utkaní o 1.- 8.místo. Na krásném 5.- 8. místě se umístili Nela, Šimon K., Šimon M. a Kačenka. Největší boj o postup mezi 4 nejlepší se odehrál mezi Nelou a Dominikou, kde Dominika vyhrála 10:9 ve třetím setu a zajistila si tím postup o pohár!

Do semifinálových utkání nastoupili B.Bartošová proti T.Kvapilovi a O.Paťava proti D.Pohlové. Do finále postoupili Bára a Oliver. Souboj byl o to zajímavější, že to jsou parťáci z tréninků a spolužáci. Ve finálovém utkání byla úspěšnější Barunka Bartošová a zasloužila si pohár s číslem 1., veliká gratulace!!! A mohly se rozdávat poháry. Na prvním místě Bára, druhý Oliver a na třetím místě Domča a Toník Kvapil.

Všechny děti fandily až do konce a za svou trpělivost byly odměněny čokoládovou medailí, diplomem drobnou sladkostí a samozřejmě velikým potleskem od rodičů, kterým patří obrovské DÍKY!