TC Dvůr Králové n. L. Logo tenisového klubu

Studie nového areálu

Nový areál

Představujeme Vám koncept rekonstrukce a rozvoje tenisového areálu ve Dvoře Králové nad Labem, jehož srdcem bude nová inovativní 3-dvorcová tenisová hala s umělým povrchem. Součástí moderního efektivního, architektonicky a uživatelsky kvalitně ztvárněného sportovního areálu, akceptujícího stávající přírodní hodnoty v území, bude i restaurace s terasou, klubové a provozní zázemí, kondiční a wellness zóna, dvojice ubytovacích buněk pro hosty a bytová jednotka správce.

Cílem je vytvořit příjemné, kulturní a nadčasové prostředí pro klubovou klientelu i širokou veřejnost, která ocení vysokou kvalitu portfolia poskytovaných služeb v dostupných relacích.

Celoroční využití nové haly s navazujícím zázemím pod jednou střechou je podpořeno konstrukčně prostorovým řešením umožňujícím širší sportovní aktivity nejen v režimu tréninku, ale zejména i pro nadregionální turnajová klání.

Příjemné posezení v klubové restauraci, kde si můžete vychutnávat místní speciality a zároveň sledovat sportovní utkání. V létě Vás srdečně zveme na slunnou terasu s výhledem na celý areál. Restaurace i klubová místnost nabízí možnost sledování sportovních klání, školení a metodickou přípravu, v neposlední řadě možnost pořádání soukromých akcí (jednání, svatby, narozeniny, firemní večírky, atd.).

Posilovna s kvalitním vybavením pro členy klubu, kde nechybí steppery, rotopedy, univerzální posilovací stroje a podobně. Wellness zóna, ve které naleznete finskou i tureckou saunu, vířivku, relaxační koutek s lehátky a masáže. Sportovní obchod nabídne široký sortiment vybavení pro sport a volný čas. Zkušený personál poradí s výběrem, nabídne a zajistí kvalitní servis.

Předkládaný návrh řešení koresponduje s programovou náplní klubu, kde jedna z hlavních priorit je práce s mládeží a podpora závodní činnosti členů Dalším cílem je vytváření podmínek pro rozvoj zdravého životního stylu amatérských sportovců a pořádání sportovních i společenských akcí klubového charakteru.

Tenisová akademie je tu pro děti různého věku, od předškolních dětí, až po juniory. Klub se věnuje závodní činnosti, pořádá turnaje na amatérské i profesionální úrovni, dále organizuje letní i zimní soustředění, příměstské tábory a jiné akce. Usiluje nejen o zvýšení tělesné zdatnosti našich dětí, ale také o rozvoj jejich osobnosti, budovaní mezilidských vztahů a nacházení nových přátel. Připravuje také originální sportovně společenské akce na míru, při kterých profesionálně zorganizuje a zajistí vše od A až do Z.

Nový areál Nový areál
Nový areál Nový areál